מהי בדיקת אולטרסאונד אורטופדי?

אולטרסאונד אורטופדי הנה בדיקת אולטרסאונד שכיחה מאד. היא מיועדת למגוון גדול של בעיות הן למטופלים מהשורה עם בעיות אורטופדיות והן לספורטאים או מטופלים אשר עוסקים בספורט.

למי מיועדת אולטרסאונד אורטופדי?

אולטרסאונד אורטופדי בודקת קשת רחבה של איברים כגון – דלקות מפרקים באזורי מפרקים שונים, כאבי שרירים ומפרקים, בצקות ברגליים, קרע ברצועות, קרע בגידים או בשרירים, כאבים באזור הכתפיים, כאבים באזור הגב, כאבים בשכמות, בדיקת רקמות באזורים שונים, גופים וגידולים חשודים כגון ציסטות ובחינת טיב הגידול (שפיר או ממאיר).

מהו תהליך ההכנה לאולטרסאונד אורטופדי?

לא נדרשות הכנות מיוחדות לקראת הבדיקה.

כיצד נערכת בדיקת אולטרסאונד אורטופדי?

אולטרסאונד אורטופדי הינה בדיקה פשוטה וקלה ואינה עורכת זמן רב. המטופל מתבקש לשכב על מיטת טיפולים, אשר במהלך הבדיקה מונח על בטנו באזור הנבדק מתמר אשר מתרגם את החזרת הקול לחלל הבטן לכדי תמונות על צד המחשב.

האם בדיקת אולטרסאונד אורטופדי בטוחה?

הבדיקה בטוחה לחלוטין ואינה כרוכה כלל בחשיפה לקרינה.

על ידי מי נערכת אולטרסאונד אורטופדי?

הבדיקה מתבצעת על ידי רופא מומחה בתחום הרדיולוגיה האבחנתית.

כיצד מתקבלות התוצאות של אולטרסאונד אורטופדי?

תוצאות הבדיקה והממצאים ניתנות במקום.

מכון אולטרסאונד בבית גדי, בדיקת אולטרסאונד אורטופדי

בבית גדי קיים מכון אולטרסאונד מתקדם בעל מכשור מתקדם וצוות מקצועי מיומן בתחומו. מכון האולטרסאונד בבית גדי בודק עשרות אלפי מטופלים בשנה. המכון ערך בדיקות אולטרסאונד לכחצי מיליון מטופלים מאז הקמתו. היתרונות של מכון האולטרסאונד הנה זמינות לאורך כל ימי השבוע. המכון פתוח 6 ימים בשבוע ומעניק טיפולים לחברי קופות החולים השונות שמגיעים מכל הארץ וכמובן ללקוחות פרטיים ולאו דווקא מאזור נתניה והשרון. יתרון נוסף של מכון האולטרסאונד הנו שהבדיקות נעשות על ידי רופא מומחה בתחום הרדיולוגיה והתשובות נמסרות במקום לידי המטופל מייד בתום הבדיקה.

כיצד קובעים תור לבדיקת אולטרסאונד בבית גדי?

זמינות התורים במכון האולטרסאונד בבית גדי היא בין הטובות בכל הארץ. ניתן לקבוע תורים לבדיקת האולטרסאונד בבית גדי במספר דרכים, בטלפון 03-5117648 ולעקוב אחר ההוראות. ניתן גם לקבוע תור דרך האתר על ידי לחיצה על כפתור זימון תורים. מכון האולטרסאונד בבית גדי פתוח 6 ימים בשבוע בכל שעות היום.