ייעוץ תרופתי image

מדובר בתחום חדש יחסית אשר אינו נפוץ בארץ ובחו"ל הוא נפוץ מאד ויש בו שימוש רב. הייעוץ התרופתי משמש לעזר רב לכל אותם מטופלים הנוטלים תרופות רבות לאורך זמן.  

למי מתאים השרות ליעוץ תרופתי ולמה הוא מיועד? 
השירות לכל אלו שלוקחים תרופות רבות שניתנות על ידי רופאים רבים ואשר רוצים לוודא שהטיפול נחוץ , בטוח, יעיל ונלקח נכון. הייעוץ התרופתי מתאים במיוחד לגיל השלישי ולכל אותם מטופלים שסובלים ממחלות כרוניות רבות ואשר נוטלים תרופות רבות בו זמנית ובאפן רציף.  

כיצד פועל השרות לייעוץ תרופתי ומה מקבל המטופל?  
הייעוץ התרופתי יינתן במתכונת של שיחה אישית פרונטלית של כשעה על ידי רוקחת, שתכלול הצגת כל התרופות והתוספים הרלוונטיים ותתמקד בנושאים שמטרידים ביותר את המטופלים. לאחר היעוץ התרופתי, יועבר דוח מסכם, כולל הבעיות שנובעות מתרופות שאותרו וההמלצות על הנושאים שנידונו. את הדוח ניתן למסור גם לרופא המטפל בקופה שכאמור רק הוא הסמכות להחליט ולהורות על שינוי במתן התרופתי. ייתכן כי במהלך הייעוץ התרופתי יומלץ בין הייתר על שינוי או דילול התרופות הנלקחות ותוספי התזונה. מעבר לערך הבריאותי הרב שבדבר הרי שיש אף מקרים שהמטופל עשוי לחסוך כסף רב כתוצאה מהתהליך. מודגש בזה שאת תוצאות הייעוץ התרופתי על ידי הרוקחת חובה להעביר לרופא המטפל כי רק הוא רשאי להורות על שינוי הטיפול התרופתי. 

על ידי מי נערך הייעוץ התרופתי? 
את הייעוץ התרופתי נותנת רוקחת מומחית מהשורה הראשונה בעלות ניסיון של עשרות שנים בין הייתר במתן שרות של ייעוץ תרופתי. לרוקחת יש רקורד עצום של סיוע לאלפי פונים.  

מה יתרונות הייעוץ התרופתי האישי? 

  • סדר בכל נושא התרופות
  • אופטימיזציה בהתאם למצב המטופל
  • ערך בריאותי רב
  • חיסכון כספי שעשוי להיתרגם לאלפי שקלים בשנה

כמה עולה הייעוץ התרופתי האישי?  
מחיר הכרות התחלתי של 400 ש"ח לייעוץ תרופתי, לאחר תקופת ההרצה של כמה חודשים המחיר יהיה 500 ש"ח לייעוץ.  

מה יש להביא ולמסור בעת מתן השרות?
לפגישת הייעוץ התרופתי יש להביא את כל התרופות שנלקחות, כולל תוספי תזונה.

האם ניתן לקבל החזר/השתתפות של קופת החולים או חברת הביטוח לייעוץ התרופתי?
במקרים מסוימים, ניתן לקבל החזר והשתתפות של קופות החולים או חברת הביטוח, לחברים בתוכנית שב"ן (שרות בריאותי נוסף כגון כללית פלטנום) או לבעלי פוליסות ביטוח בריאות מגיע השתתפות בעלות. יש לברר זאת באפן אישי מול חברת הביטוח או הקופה. 

מתי הייעוץ התרופתי יינתן והיכן?
הייעוץ התרופתי ניתן על ידי רוקחת בימי ג' בשעות הבוקר, במרכז רפואי בית גדי בנתניה רחוב חיים לבנון 1.

כיצד מתאמים את הייעוץ התרופתי?
לתאום התור לייעוץ התרופתי ושאלות נוספות יש לשלוח אלינו הודעה דרך כפתור צור קשר באתר.
לתאום תור אנא לחץ כאן או פנו לטלפון 054-6757602.