בבית גדי קיים מכון לב משוכלל ובו מכשור מתקדם. מכון הלב בבית גדי פועל מזה עשרים שנה ולו אלפי לקוחות מזדמנים ואף לקוחות קבועים אשר חוזרים להיבדק במכון הלב בבית גדי מידי תקופה. אקו לב פרטי, המכונה גם בדיקת אקו קרדיוגרפיה חיצונית של הלב הנה בדיקה אבחנתית ולא פולשנית הבודקת את תפקוד הלב, שריר הלב, חדרי הלב, מסתמי הלב ועוד. הבדיקה נעשית באמצעות מכשיר אולטרסאונד הבודק את הלב באמצעות גלי קול.

למי מיועד אקו לב פרטי?

אקו לב הינה בדיקה הבודקת ומאתרת מצבים שונים בלב ובאזורים שונים של הלב אשר אינם תקינים ודורשים בחינה לגבי מצבם. הבדיקה בודקת בין היתר מצבים של אי ספיקת לב, מסתמי הלב, שריר הלב, המצאות של קרישי דם בלב, מצבים של דלקות שונות וכן גורמים לאוושה בלב.

מדוע לעשות אקו לב פרטי בבית גדי?

  • שרות VIP אישי של צוות המכון.
  • צוות רופאים מומחים מהשורה הראשונה.
  • תורים מהיום להיום.
  • ללא המתנה בתור.
  • מסירת תשובות במקום.
  • מחירים נוחים מהזולים בארץ בתחום הפרטי.

מהו תהליך ההכנה לבדיקת אקו לב פרטי?

אין צורך בהכנה מוקדמת לאקו לב פרטי. מוצע לבוא עם חולצה נוחה, מכנסי ספורט, נעלי ספורט ומגבת קטנה.

כיצד נערכת בדיקת אקו לב פרטי?

תהליך בדיקת אקו לב הנו פשוט ומהיר יחסית. המטופל שוכב על מיטה כאשר הטכנאי הרפואי המומחה באקו לב בודק אותו באמצעות מתמר שמונח על אזור הלב של המטופל, המתמר מתרגם את גלי הקול לכדי תמונות על מסך המחשב. הרופא הקרדיולוג הבודק מפענח את האקו לב הפרטי ובודק את הממצאים ובהתאם ממליץ על המשך הטיפול.

האם אקו לב פרטי בטוח?

מדובר בבדיקה בטוחה לחלוטין הנערכת חיצונית באמצעות אולטרסאונד וללא כל קרינה.

על ידי מי נערך אקו לב פרטי?

אקו לב פרטי נערך על ידי טכנאי אקו לב המוכשר לביצוע הבדיקה ורופא מומחה בתחום הקרדיולוגיה אשר מפענח את הבדיקה.

כיצד מתקבלות התוצאות של בדיקת אקו לב פרטי?

מכון הלב בבית גדי אחראי על ביצוע אקו לב פרטי ועל הפענוח של הבדיקה. בחלק מהמקרים תוצאה של בדיקת אקו לב מתקבלת במכון הלב ונמסרת למטופל בתום הבדיקה, אך ברוב המקרים המטופל מקבל את התוצאות לאחר 48 שעות. התוצאות נמסרות ונשלחות גם לתיק המטופל בקופה כך שהרופא המפנה בקופה יוכל לצפות בתוצאות גם כן ולהמליץ על המשך טיפול.

כיצד קובעים תורים לאקו לב פרטי בבית גדי?

ניתן לקבוע תורים לבדיקת אקו לב בבית גדי במספר דרכים, בטלפון 03-5117648 ולעקוב אחר ההוראות. ניתן גם לקבוע תור דרך האתר על ידי לחיצה על כפתור זימון תורים.

כמה עולה בדיקת אקו לב פרטית?

בדיקת אקו לב פרטי: 750 ש"ח.